Powergrip tarjoamaan jäsenetuja


2.11.2020

Frisbeegolfkauppa Powergrip on hyväksynyt Merenlahden Lepatus ry:n sopimusseurakseen. Sopimusseurana seuran jäsenille aukeaa mahdollisuus saada Powergripin tuotteita alennushintaan, joka on tuotteesta riippuen yleensä 5-18 % pienempi kuin alkuperäishinta.

Powergripin valikoimista löytyy kaikkea frisbeegolfiin monipuolisesti eri valmistajilta, oli kyseessä sitten kiekot, bägit tai muut tarvikkeet. Verkkokauppa on laaja ja toimitukset nopeita, minkä lisäksi Powergripillä on myymälät Oulussa, Helsingissä, Tampereella ja Turussa.

Miten saada seura-alennukset käyttöön?

  1. Luo tunnukset Powergripin verkkokauppaan www.powergrip.fi ja valitse seuraksesi Merenlahden Lepatus ry

  2. Seuran yhteyshenkilö käy lisäämässä seura-alennukset käyttöön, kun sinut on hyväksytty seuran jäseneksi

  3. Saat alennetut hinnat näkyviin asioidessasi Powergripin verkkokaupassa.


Mikäli sinulla on ongelmia tunnusten luomisen kanssa tai et saa seura-alennuksia käyttöösi, otathan yhteyttä sähköpostiin merenlahdenlepatus@gmail.com